Strona głównaZagęszczarki gruntuZAGĘSZCZARKA DRO-MASZ DRB90C LG200F

ZAGĘSZCZARKA DRO-MASZ DRB90C LG200F

Waga:90.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

GWARANCJA 1 ROK

Spalinowa zagęszczarka Dro-Masz DRB90C z silnikiem Loncin, oferująca siłę uderzenia 18 kN. Jest to prosta, dopracowana, bezawaryjna i sprawdzona konstrukcja. Jeśli szukasz stosunkowo lekkiej, kompaktowej i bardzo mocnej zagęszczarki to jest to doskonały wybór. W przeciwieństwie do modelu DRB90L jest to zagęszczarka gruntu do zastosowań półprofesjonalnych.

Przeznaczona do użytku półprofesjonalnego sprawdzi się idealnie przy robieniu podbudowy, prac w ogrodzie czy budowie ścieżek. Bardzo duża częstotliwość pracy sprawia, że ta maszyna sprawdzi się przy zagęszczaniu cienkich warstw. Duża siła uderzenia sprawi, że wykonanie będzie dużo szybsze. Zagęszczarka do gruntu posiada wibrator z przodu co sprawia, że wraz z matą gumową, bardzo dobrze sprawdzi się przy ubijaniu kostki brukowej. Wyposażona jest w płytę dolną o wymiarach 60 cm na 42 cm, grubości 12 mm, która wykonana jest z samoczyszczącego i odpornego na ścieranie materiału.

Nasze zagęszczarki z serii C z powodzeniem można stosować półprofesjonalnie. Są łatwe do przemieszczania co zawdzięczają kompaktowemu rozmiarowi i możliwości złożenia. Sprawia to, że zmieścisz naszą maszynę do prawie każdego samochodu osobowego.

Do zakupu tej zagęszczarki otrzymujesz gratis gumową matę przezroczystą do ubijania kostki brukowej, koła transportowe, osłonę silnika z uchwytem do podnoszenia.

Od projektu po produkcję kładziemy nacisk na jakość użytych materiałów, dbamy o to, aby zagęszczarki Dro-masz nie tylko wyróżniały się marketingiem. Dla nas najważniejsza są parametry, jakość, trwałość, a zdobyte latami doświadczenie pozwoliło nam stworzyć najlepszą zagęszczarkę na rynku.

Kupując w naszym sklepie otrzymujesz pakiet "pierwsze uruchomienie" bezpłatnie. Otrzymasz zagęszczarkę z zalanym olejem w wibratorze i silniku, ustawione będą właściwie obroty minimalne i maksymalne. Dzięki temu masz gwarancje, że kupujesz sprawną i działającą maszynę gotową do pracy.

W zależności od dostaw w poszczególnych modelach maszyn kolor może nieznacznie różnić się od tych na zdjęciu.

Uwaga! Zagęszczarka z silnikiem LONCIN G200F jest już z normami EURO 5 w kolorze czarnym wcześniej była w kolorze czerwonym - normy EURO 2).

Typ zagęszczarki Zagęszczarka jednokierunkowa
Tryb pracy ręcznie prowadzona
Rodzaj zagęszczarki płytowa / ubijak
Paliwo benzyna
Rozruch ręczny
Moc Max. moc: 6.5 kM, Moc nominalna: 4.1 kW/3600rpm
Marka silnika Loncin
Pojemność silnika 196 cm³
Pojemność zbiornika paliwa 3.7 L
Długość płyty (w mm) 600
Szerokość płyty (w mm) 420
Poszerzana płyta Nie
Posuw do przodu 25 m/min
Ilość drgań na minutę 5600
Głębokość zagęszczania (w cm) 30
Siła odśrodkowa (w kN) 18
Poziom hałasu 108 dB
Waga 90
Gwarancja (w miesiącach) 12
Rodzaj płyty stalowa