Strona głównaSpawarki inwerterowe MMASPAWARKA INWERTEROWA MMA MAGNUM VIPER 205 D

SPAWARKA INWERTEROWA MMA MAGNUM VIPER 205 D

Netto: 519,51 zł
Brutto: 639,00 zł
Producent: MAGNUM
Waga:8.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

Urządzenie inwerterowe VIPER 205 D marki MAGNUM jest lekkim, przenośnym źródłem energii. Służy do spawania elektrodami otulonymi różnych gatunków stali niestopowych, niskostopowych, wysokostopowych, nierdzewnych, żaroodpornych, miedzi, żeliwa. Urządzenie charakteryzuje się dużą sprawnością 200 A/60% oraz znakomitą charakterystyką łuku dla elektrod rutylowych i zasadowych. 

Urządzenia oparte jest na zaawansowanej technologii, wykorzystującej tranzystory IGBT co przekłada się na zmniejszenie zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu oraz mniejsze zużycie energii.

Spawarka VIPER 205 D przeznaczona jest do pracy w warunkach stacjonarnych i terenowych,  wykonywania wszelkiego rodzaju prac warsztatowych, naprawczych, budowlanych itp.Spawarkę można również wykorzystać do spawania metodą TIG za pomocą specjalnego uchwytu TIG z zaworkiem (metoda TIG LIFT). Zapalanie łuku odbywa się wtedy przez lekkie potarcie elektrody nietopliwej o spawany materiał.

DANE TECHNICZNE:
- Zasilanie: AC 230 [V] / 50 [Hz]
- Pobór mocy max: 8 kVA
- Prąd spawania: 200 [A]
- Napięcie biegu jałowego: 63 [V]
- Zabezpieczenie zasilania: 25 [A]
- Sprawność: 60%
- Chłodzenie: wentylator
- Klasa ochrony obudowy: IP23
- Waga: 8 kg


ZESTAW ZAWIERA:
- Kompletne urządzenie VIPER 205 D z wtyczką zasilającą,
- Przewód roboczy MMA,
- Przewód masowy z zaciskiem.