...jest pusty
RABATY na urządzenia MAGNUM do 20 %
Strona głównaKosiarkiKosiarka spalinowa z napędem 7 KM 50L

Kosiarka spalinowa z napędem 7 KM 50L

Netto: 952,00 zł
Brutto: 1 170,96 zł
Producent: POWERMAT
Waga:36.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

DANE TECHNICZNE:

Moc: 7 KM
Typ silnika: 4-suwowy
Rodzaj paliwa: benzyna bezołowiowa 95
Pojemność silnika: 196cm3
Obroty silnika: 3600/min
Rozmiar kół jezdnych: przód 8" / tył 10"
Wysokość koszenia: 25-75mm (regulacja 8-stopniowa)
Szerokość koszenia: 501mm
Rodzaj napędu: samobieżny
Rodzaj rozrusznika: ręczny
Obudowa korpusu: stalowa - emaliowana
Pojemność zbiornika paliwa: 1,5L
Pojemność zbiornika oleju: 0,6L
Pojemność kosza na trawę: 50L
Waga netto: 34kg

Okres gwarancji: 24 miesiące dla konsumentów / 12 miesięcy dla firm

OPIS:

Kosiarka spalinowa z napędem Powermat PM-KSS-675N, z najnowszej serii kosiarek firmy Powermat, wykonana jest z wysokiej jakości podzespołów.
Urządzenie napędzane jest przez silnik 4-suwowy, górnozaworowy OHV o mocy 6,75KM i pojemności 196cm3. Motor napędowy cechuje się dużą wydajnością i optymalnym spalaniem. Wysoka wytrzymałość i jakość podzespołów silnika, sprawia iż urządzenie to będzie służyło państwu przez długie lata.
Kosiarka posiada pięć tryby koszenia:
- wyrzut tylny do kosza
- wyrzut tylny bez kosza (pod kosiarkę)
- wyrzut boczny
- mulczowanie (mielenie trawy)
- praca z napędem samobieżnym
Centralna regulacja umożliwia zmianę wysokości koszenia (aż 8 poziomów) jednym ruchem co znacznie ułatwia dostosowanie urządzenia do terenu na którym odbywa się praca.
Funkcja mulczowania / mielenia trawy pozwala rozdrobnić koszoną trawę na tyle drobno, że powstały pokos opada swobodnie na glebe. Mulczowanie polepsza kondycję trawnika oraz przyspiesza jego wzrost. Taki proces koszenia zajmuje mniej czasu niż koszenie do kosza (nie wymaga ciągłego opróżniania kosza), oszczęda się także na opłatach za wywóz koszonej trawy. Funkcja realizowana jest poprzez zainstalowanie specjalnej wkładki w kanał wyrzutu tylnego i zamknięcie kanałów wyrzutowych (bocznego oraz tylnego)
Funkcja napędu samobieżnego zapewnia większy komfort pracy. Pchanie urządzenia przez gęsta trawę lub po pochyłym terenie nie wymaga wysiłku, gdyż do poruszania kosiarki wykorzystywany jest jej własny napęd.
Noże tnące kosiarki są wykonane z hartowanej stali, co zapewnia długą żywotność ostrza. Mocowanie ostrza metalową mosiężną śrubą daje wyjątkową wytrzymałość zespołu tnącego.
Specjalna konstrukcja kosza na trawę ułatwia jego montaż i demontaż. Kosz posiada usztywnienie z uchwytem, ułatwia to jego opróżnianie.
Sama obudowa korpusu wykonana jest ze stali emaliowanej, odpornej na korozję dzięki temu wzrasta żywotność całej maszyny.
Kosiarka posiada także wygodne uchyty na napoje. Podczas dłuższej pracy z urządzeniem w upalne dni jest to nieodzwone rozwiązanie, można w nich zamocować butelkę lub szklankę z napojem.