...jest pusty
RABATY na urządzenia MAGNUM do 20 %
Strona głównaKosiarkiKOSIARKA SPALINOWA KOSIARKI 6KM 173CC 50L NAPĘD

KOSIARKA SPALINOWA KOSIARKI 6KM 173CC 50L NAPĘD

Netto: 872,00 zł
Brutto: 1 072,56 zł
Producent: POWERMAT
Waga:35.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

KOSIARKA SPALINOWA POWERMAT Z NAPĘDEM PM-KSS-600N 6KM 5W1

Marka
POWERMAT
.
Model
PM-KSS-600N
.
Moc
4,5kW / 6KM
.
Typ silnika
4-suwowy
.
Rodzaj paliwa
benzyna bezołowiowa 95
.
Pojemność silnika
173cm3
.
Obroty silnika
3600/min
.
Rozmiar kół jezdnych
przód 8" / tył 10"
.
Wysokość koszenia
25-75mm (regulacja 8-stopniowa)
.
Szerokość koszenia
460mm
.
Rodzaj napędu
Samobieżny
.
Rodzaj rozrusznika
Ręczny
.
Obudowa korpusu
stalowa - emaliowana
.
Pojemność zbiornika paliwa
1,5L
.
Pojemność zbiornika oleju
0,6L
.
Pojemność kosza na trawę
50L
.
Waga netto
32kg
.
Okres gwarancji
24 miesiące dla konsumentów / 12 miesięcy dla firm


Kosiarka spalinowa z napędem Powermat PM-KSS-600N, z najnowszej serii kosiarek firmy Powermat, wykonana jest z wysokiej jakości podzespołów.

Urządzenie napędzane jest przez silnik 4-suwowy, górnozaworowy OHV o mocy 6KM i pojemności 173cm3. Motor napędowy cechuje się dużą wydajnością i optymalnym spalaniem. Wysoka wytrzymałość i jakość podzespołów silnika, sprawia iż urządzenie to będzie służyło państwu przez długie lata.

Kosiarka posiada pięć tryby koszenia:
- wyrzut tylny do kosza
- wyrzut tylny bez kosza (pod kosiarkę)
- wyrzut boczny
- mulczowanie (mielenie trawy)
- praca z napędem samobieżnym

Centralna regulacja umożliwia zmianę wysokości koszenia (aż 8 poziomów) jednym ruchem co znacznie ułatwia dostosowanie urządzenia do terenu na którym odbywa się praca.

Funkcja mulczowania / mielenia trawy pozwala rozdrobnić koszoną trawę na tyle drobno, że powstały pokos opada swobodnie na glebe. Mulczowanie polepsza kondycję trawnika oraz przyspiesza jego wzrost. Taki proces koszenia zajmuje mniej czasu niż koszenie do kosza (nie wymaga ciągłego opróżniania kosza), oszczęda się także na opłatach za wywóz koszonej trawy. Funkcja realizowana jest poprzez zainstalowanie specjalnej wkładki w kanał wyrzutu tylnego i zamknięcie kanałów wyrzutowych (bocznego oraz tylnego)

Funkcja napędu samobieżnego zapewnia większy komfort pracy. Pchanie urządzenia przez gęsta trawę lub po pochyłym terenie nie wymaga wysiłku, gdyż do poruszania kosiarki wykorzystywany jest jej własny napęd.

Noże tnące kosiarki są wykonane z hartowanej stali, co zapewnia długą żywotność ostrza. Mocowanie ostrza metalową mosiężną śrubą daje wyjątkową wytrzymałość zespołu tnącego.

Specjalna konstrukcja kosza na trawę ułatwia jego montaż i demontaż. Kosz posiada usztywnienie z uchwytem, ułatwia to jego opróżnianie.

Sama obudowa korpusu wykonana jest ze stali emaliowanej, odpornej na korozję dzięki temu wzrasta żywotność całej maszyny.

Kosiarka posiada także wygodne uchyty na napoje. Podczas dłuższej pracy z urządzeniem w upalne dni jest to nieodzwone rozwiązanie, można w nich zamocować butelkę lub szklankę z napojem.