...jest pusty
RABATY na urządzenia MAGNUM do 20 %
Strona głównaKOMPRESORYKOMPRESOR WARSZTATOWY MAGNUM AB/100

KOMPRESOR WARSZTATOWY MAGNUM AB/100

Netto: 1 487,81 zł
Brutto: 1 830,00 zł
Producent: MAGNUM
Waga:65.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

GWARANCJA 2 LATA

Profesjonalny kompresor do zastosowań warsztatowych marki MAGNUM. Kompaktowe urządzenie wyposażone w mocny silnik elektryczny, trwałą pompę na przełożeniu pasowym oraz pojemny zbiornik pozwalający na gromadzenie powietrza pod wysokim ciśnieniem.

Wydajny i oszczędny w zużycie energii elektrycznej kompresor idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie oraz w gospodarstwie domowym, a źródło sprężonego powietrza może posłużyć między innymi do pompowania, przedmuchiwania, malowania oraz do napędzania narzędzi pneumatycznych.

Silnik elektryczny o mocy 2.2 kW charakteryzuje się wysoką żywotnością. Zasilanie jednofazowym napięciem umożliwia podłączenie kompresora do większości instalacji elektrycznych, także w domu. Zastosowanie zabezpieczenia termicznego chroni urządzenie przed przeciążeniami dzięki czemu unikniesz wysokich kosztów związanych z naprawą.

Przełącznik ciśnieniowy przeznaczony do utrzymywania ciśnienia w zbiorniku kompresora pomiędzy zadaną górną i dolną wartością ciśnienia. Sterownik wyposażony jest w zawór odciążający, którego zadaniem jest usunięcie ciśnienia z tłoków sprężarki tak, aby po ponownym uruchomieniu mogły się swobodnie poruszać i nie obciążać silnika. Dodatkowo zestaw został wyposażony w manometr wskazujący ciśnienie w zbiorniku, zawór bezpieczeństwa i szybkozłącze (typ 26). Dzięki czemu po podłączeniu kompresor gotów jest do pracy.

Reduktor ciśnienia powietrza stojący, wyposażony w manometr i szybkozłącza (typ 26). Reduktor membranowy pozwala na ustalenie stałej wartości ciśnienia wyjściowego niezależnie od wahań ciśnienia wejściowego przekraczającego ciśnienie wyjściowe.

Kompresor wyposażony w wygodny uchwyt oraz duże koła ułatwiające transport kompresora w miejsce pracy. Zastosowanie koła skrętnego pozwala na przemieszczanie urządzenia przez jedną osobę.

DANE TECHNICZNE:
- Moc: 2,2 kW
- Wydajność teoretyczna: 369 l/min
- Maksymalne ciśnienie: 8 bar
- Wielkość zbiornika: 100 l
- Wymiary: 102x78x40 cm
- Masa: 65 kg