...jest pusty
RABATY na urządzenia MAGNUM do 20 %
Strona głównaKOMPRESORYKOMPRESOR BEZOLEJOWY MAGNUM JWS-A24

KOMPRESOR BEZOLEJOWY MAGNUM JWS-A24

Netto: 631,20 zł
Brutto: 776,38 zł
Producent: MAGNUM
Waga:21.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

GWARANCJA 2 LATA

Profesjonalna, wyciszona sprężarka bezolejowa marki MAGNUM. Kompaktowe urządzenie wyposażone w mocny silnik elektryczny, trwałą pompę bezolejową przyjazną dla środowiska naturalnego oraz zbiornik pozwalający na gromadzenie powietrza pod wysokim ciśnieniem.

Wydajny i oszczędny w zużycie energii elektrycznej kompresor, idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie, gabinecie oraz w gospodarstwie domowym. Źródło sprężonego powietrza może posłużyć między innymi do pompowania, przedmuchiwania oraz zasilania urządzeń i narzędzi pneumatycznych.

Innowacyjna konstrukcja pompy i nowy opatentowany system chłodzenia głowic pozwoliły na zwiększenie obrotów i uzyskanie wysokiej wydajności. Umieszczenie filtrów ssących w wewnętrznym obrysie pompy chroni je przed ewentualnym uszkodzeniem.

Silnik elektryczny o mocy 1450 W dzięki miedzianemu uzwojeniu charakteryzuje się wysoką żywotnością. Zasilanie jednofazowym napięciem umożliwia podłączenie kompresora do większości instalacji elektrycznych, także w domu. Zastosowanie zabezpieczenia termicznego chroni urządzenie przed przeciążeniami dzięki czemu unikniesz wysokich kosztów związanych z naprawą.

Kompresor wyposażony przełącznik ciśnieniowy przeznaczony do utrzymywania ciśnienia w zbiorniku pomiędzy zadaną górną i dolną wartością ciśnienia. Sterownik wyposażony jest w zawór odciążający, którego zadaniem jest usunięcie ciśnienia z tłoków sprężarki tak, aby po ponownym uruchomieniu mogły się swobodnie poruszać i nie obciążać silnika. Dodatkowo zestaw został wyposażony w reduktor, manometry, zawór bezpieczeństwa, szybkozłącze (typ 26) oraz zawór kulowy z gwintem G1/4”. Dzięki czemu po podłączeniu kompresor gotów jest do pracy.

Kompresor wyposażony w wygodny uchwyt z gumowaną rączką oraz duże koła ułatwiające transport kompresora w miejsce pracy. Zastosowana gumowa stópka niwelują efekt drgań urządzenia.

Zawór odwadniający służący do opróżniania kondensatu gromadzącego się w zbiornikach kompresorów. Dzięki zaworowi można w łatwy sposób zadbać o zbiornik kompresora i zapobiegać jego nadmiernej korozji. Zawór spustowy posiada motylek ułatwiający otwieranie lub zamykanie.

DANE TECHNICZNE:
- Moc: 1 450 W
- Wydajność teoretyczna: 185 l/min
- Wydajność efektywna: 169 l/min
- Poziom hałasu: 75 dB
- Maksymalne ciśnienie: 8 bar
- Wielkość zbiornika: 24 l
- Wymiary: 54x30x56 cm
- Masa: 21 kg