Strona głównaProstowniki i rozruchyURZĄDZENIE ROZRUCHOWE ROZRUCH 5W1 PROSTOWNIK LED

URZĄDZENIE ROZRUCHOWE ROZRUCH 5W1 PROSTOWNIK LED

Producent: POWERMAT
Waga:15.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktuMarka
Powermat
.
Model
PM-PWF-5W1
.
Pojemność akumulatora
17Ah
.
Napięcie akumulatora
12V
.
Typ akumulatora
kwasowo-ołowiowy
.
Prąd rozruchu
400A
.
Prąd szczytowy
900A
.
Oświetlenie
15 x dioda LED
.
Gniazdo wyjściowe
1x DC 12V, 1x USB
.
Ciśnienie powietrza
300 PSI
.
Zabezpieczenie
bezpiecznik przeciążeniowy
.
Waga netto
13kg
.
Gwarancja
24 miesiące dla konsumentów / 12 miesięcy dla firmWielofunkcyjne urządzenie prostownicze marki Powermat PM-PWF-3W1, wyposażone jest w jedne z najbardziej potrzebnych elementów wykorzystywanych w trakcie awarii akumulatora samochodowego, akumulatora łodzi czy motocykla. Idealnie wpasowuje się do bagażnika, a nawet pod fotel w samochodzie z uwagi na wąską obudowę.

Urządzenie posiada funkcję rozruchową o znamionowym prądzie 400 amper, dzięki której uruchomisz swój silnik. Bardzo duża pojemność akumulatora, (aż 17Ah), zapewnia bardzo długi czas naładowania oraz długi czas oświetlania lampką LED złożoną z 15 diod wpasowaną w obudowę. Kolejną funkcją jest ładowanie urządzeń zewnętrznych z wbudowanego gniazda USB oraz gniazda zasilania prądem stałym 12V (gniazdo zapalniczki), pod które można podpiąć większość urządzeń samochodowych, jak również można naładować teflon czy tablet.

Wbudowany kompresor wraz z zestawem końcówek, pozwala napompować koło samochodu, motocykla czy roweru; materace, piłki plażowe itp.

Smukły kształt urządzenia dobrze wpasowuje się we wnętrze samochodu i nie zajmuje dużo miejsca. Wygodny uchwyt pokryty antypoślizgowym materiałem, schowek na akcesoria, oraz uchwyty na przewody sprawiają, że urządzenie jest niezwykle poręczne, łatwe w przenoszeniu i przechowywaniu.