Strona głównaZgrzewarki - SPOTTERY BLACHARSKIETECNO SPOTTER 9900 X-CLAMP z balanserem i dod ram.

TECNO SPOTTER 9900 X-CLAMP z balanserem i dod ram.

Netto: 8 316,26 zł
Brutto: 10 229,00 zł
Producent: IDEAL
Waga:49.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

gwarancja 2 lata

Parametry techniczne

TECNO SPOTTER 9900 X-CLAMP jest to sterowane mikroprocesorem urządzenie do zgrzewania dwustronnego blach niskowęglowych, nierdzewnych oraz ocynkowanych.

Przeznaczone do napraw karoserii samochodowych i lekkich prac produkcyjnych.

Wszystkie ustawienia zgrzewarki dostępne są z panelu sterowania. Po wyborze rodzaju narzędzia urządzenie samo dopasuje prąd zgrzewania i optymalne cykle pracy. Istnieje również możliwość ręcznego ustawienia czasu i prądu do zgrzewania.

Parametry fizyczne

Zabezpieczenie przeciw przeciążeniu.

Zabezpieczenie nad i podnapięciowe.

Chłodzenie wentylatorem zwiększa wydajność urządzenia.

Parametry zasilania

Zasilanie dwufazowe 400V.

Urządzenie nie jest wyposażone we wtyczkę zasilania.

Wyposażenie

Cena urządzenia  zawiera: wózek, przewód roboczy z pistoletem, przewód roboczy X SPOT GUN do zgrzewania dwustronnego, przewód masowy z uchwytem mocującym, ramię z balanserem, ramiona do zgrzewadła dwustronnego 160mm oraz 370mm, skrzynka z akcesoriami ( podkładki M10, M12, śruby do zgrzewania, drut falisty, elektroda do drutu falistego oraz zgrzewania doczołowego, podkładki trójkątne, elektrody do bańkowania, oczka OT, elektroda do srub), wybijak z hakiem do podkładek M8-M12, wybijak z uchwytem do podkładek trójkątnych, wybijak z ssawką pneumatyczną, ssawka gumowa do płytkich wgnieceń, rączka 6-pin do wyciągania drutu falistego.