...jest pusty
RABATY na urządzenia MAGNUM do 20 %
Strona głównaMIGOMATY MIG MAGSPAWARKA MAGNUM MULTIMIG 315 DUAL PULS

SPAWARKA MAGNUM MULTIMIG 315 DUAL PULS

Netto: 5 544,80 zł
Brutto: 6 820,10 zł
Producent: MAGNUM
Waga:29.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

Urządzenie MULTIMIG 315 DUAL PULS firmy MAGNUM to profesjonalny, synergiczny półautomat spawalniczy z „podwójnym pulsem”. Przeznaczony do ręcznego, elektrycznego spawania stali niskowęglowych, niskostopowych (MAG), stali stopowych i wysoko stopowych, aluminium i jego stopów, miedzi i jej stopów, lutospawania (MIG). Odpowiednie urządzenie do warsztatów ślusarskich, warsztatów naprawczych, przemysłowych, fabryk itp. Dedykowane jest profesjonalistom, wymagającym spełnienia najwyższych standardów, dla urządzeń spawalniczych.

Źródło prądu zostało zbudowane w oparciu o tranzystory IGBT które, zapewniają ograniczenie do minimum zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy w układach podstawowych, umożliwiaj zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu. Bardzo wysoka wydajność, przekładająca się bezpośrednio na mniejsze zużycie energii, oraz wysoka częstotliwość przełączania, co zapewnia błyskawiczne dostosowanie prądu do zmian parametrów w czasie spawania.

Urządzenie MULTIMIG 315 DUAL PULS posiada funkcję spawania synergicznego z pojedynczym i podwójnym pulsem MIG/MAG dzięki czemu uzyskujemy wysoką jakość i wygląd spoiny zbliżoną do metody TIG (efekt łuski). Za pomocą dostępnych 111 programów synergicznych większość parametrów spawania ustawiana jest automatycznie. Dodatkowo płynne automatyczne podawanie drutu, pozwala na zwiększenie wydajność spawania bez odprysków co obniża koszty produkcji.

DANE TECHNICZNE:
- Zasilanie: 400 V
- Prąd spawania MIG/MAG: 300 A
- Podajnik drutu: 4-rolkowy
- Sprawność: 40 %
- Obsługiwane średnice drutu: 0.8/0,9/1.0/1,2 [mm]
- Klasa izolacji: F
- Stopień ochrony obudowy: IP21S            
- Waga źródła: 29 kg

ZESTAW ZAWIERA:
- Urządzenie 
- Uchwyt MIG/MAG chłodzony powietrzem MB25 / 3m,
- Kabel masowy zakończony kleszczami dł. 3m,
- Komplet zapasowych rolek i kół zębatych do podajnika,
- Zapasowe króćce do podajnika,
- Zapasowy teflon do uchwytu,
- Maskę spawalniczą,
- Szczotko-młotek,

VIDEO PREZENTACJA NA YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=Uz9xlxNiXFw