...jest pusty
RABATY na urządzenia MAGNUM do 20 %
Strona głównaMIGOMATY MIGMAGSpawarka inwertorowa synergiczna DIGIMIG 200GD SHERMAN

Spawarka inwertorowa synergiczna DIGIMIG 200GD SHERMAN

Producent: SHERMAN
Waga:13.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

GWARANCJA  24 MIESIĄCE 
gwarancja door to door

Synergiczna spawarka DIGIMIG 200GD służy do spawania ręcznego stali i metali kolorowych. Urządzenie skierowane jest do zawodowców ceniących jakość i niezawodność. Umożliwia spawanie metodami MIG/MAG, MMA (elektrodą otuloną) i Lift TIG. Stosowane może być również do lutospawania cienkich (do 3mm) blach ocynkowanych. Dzięki zmianie polaryzacji urządzenie pozwala spawać metodą MIG/MAG z zastosowaniem zarówno standardowych drutów w osłonie gazów ochronnych jak i samoosłonowych drutów proszkowych.
Spawarka umożliwia podłączenie uchwytu typu Spool Gun (SG) z zamontowanym w nim mini podajnikiem drutu i szpulą D100 drutu stalowego lub kolorowego, dzięki czemu można spawać dwoma różnymi drutami bez konieczności przezbrajania urządzenia. Cyfrowe sterowanie pozwala na pełną regulację parametrów, dynamiki łuku, charakterystyki oraz trybu pracy spawarki. Zastosowane w spawarce ustawienia synergiczne znacznie upraszczają jej obsługę i pozwalają na użytkowanie przez osoby z mniejszym doświadczeniem oraz hobbystów.
Urządzenie posiada pamięć ostatniego ustawienia, czyli po jego wyłączeniu i ponownym załączeniu przywracane są ostatnio ustawione parametry oraz możliwość zapamiętania 30 zestawów ustawień (po 10 dla każdej metody spawania).
Urządzenie wykonane jest w technologii IGBT pozwalającej na znaczną redukcję masy i gabarytów spawarki oraz wzrost wydajności przy jednoczesnym obniżeniu zużycia energii. Spawarka znajduje zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nienarażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych. W komplecie znajduje się uchwyt spawalniczy MIG oraz przewód masowy.

Napięcie zasilania [V] AC 230 50Hz
Metody spawania MIG, MMA, Lift TIG, lutospawanie
Technologia wykonania IGBT
Prąd spawania [A] 200
Cykl pracy [%] 30
Max. pobór prądu [A] 35,7 (MIG) / 41,7 (MMA) / 26,8 (TIG)
Max. pobór mocy [kVA] 5,7
Regulacja prądu spawania Płynny
Śr. szpuli z drutem [mm] 100, 200
Pręd. podawania drutu [m/min] 2 - 14
Masa [kg] 13
Wymiary (D x SZ x W) [mm] 440 x 205 x 375
Funkcje Arc Force, 2T/4T, VRD, Regulacja indukcyjności, Podajnik 2-rolkowy, Opcja Spool Gun, Pamięć ustawień