...jest pusty
RABATY na urządzenia MAGNUM do 20 %
Strona głównaProstowniki i rozruchyPROSTOWNIK DINAMIK 440 60A 12/24V

PROSTOWNIK DINAMIK 440 60A 12/24V

Producent: MAGNUM
Waga:16.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktuOpis

 •  Linia MAGNUM: DINAMIK 340, DINAMIK 440, DINAMIK 540, DINAMIK 640, DINAMIK 840, DINAMIK 1000 to urządzenia prostownikowe, do ładowania akumulatorów i wspomagania rozruchu, spełniające wymagania norm europejskich w zakresie bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej
 • Proces ich wytwarzania odpowiada standardowi Systemu Jakości ISO 9001. Prostowniki przeznaczone są do ładowania eksploatacyjnego akumulatorów ołowiowych otwartych i "bezobsługowych wg. norm IEC i DIN" stosowanych w dużych samochodach ciężarowych, maszynach drogowych i budowlanych, posiadających instalację elektryczną o napięciu 12[V] lub 24[V], oraz dodatkowo do wspomagania rozruchu silników spalinowych - benzynowych i wysokoprężnych - w przypadku akumulatora wyładowanego i niskich temperatur otoczenia, o ile instrukcja obsługi pojazdu/producent dopuszcza stosowanie urządzeń rozruchowych. Urządzenia posiadają możliwość regulowania charakterystyki wyjściowej tzn. uniezależnienia jej od wahań napięcia sieciowego. Czas ładowania akumulatorów zależy od ich pojemności znamionowej i stopnia rozładowania. Prostowniki wyposażone są w przełącznik wyboru napięcia ładowania. Są odporne na zwarcie przewodów wyjściowych, przeciążenia i odwrotne przyłączenie do biegunów akumulatora. Wyposażone są w zabezpieczenie termiczne przed nadmiernym nagrzewaniem się transformatora wskutek np. zwarcia ogniwa w akumulatorze.

 •  Ilość stopni ładowania: 4+rozruch

 

Dane techniczne:

 • Prąd rozruchu: 400A
 • Pobór mocy: 1,6 kVA
 • Napięcie zasilania: 230/50-60
 • Prąd ładowania: 60A
 • Waga: 16 kg
 • Napięcie ładowania rozruchu: 12-24V
 • Poj. ładowania akumulatora: 700Ah

 

W zestawie:

 1. Prostownik DINAMIK440 400A MAGNUM 12/24V
 2. Instrukcja obsługi


GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door

Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni