...jest pusty
RABATY na urządzenia MAGNUM do 20 %
Strona głównaMIGOMATY MIG MAGPÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY MIG/MAG 315 MMA MAGNUM

PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY MIG/MAG 315 MMA MAGNUM

Netto: 2 392,00 zł
Brutto: 2 942,16 zł
Producent: MAGNUM
Waga:43.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

Urządzenie MAGNUM MIG 315 MMA to profesjonalny półautomat spawalniczy zasilany z sieci trójfazowej 400V o maksymalnym prądzie spawania 300A. 
Przeznaczony do spawania stali niskowęglowej, niskostopowej (MAG), stali stopowych (MIG) oraz aluminium i jego stopów. Urządzeniem można również spawać metodą MMA z wykorzystaniem topliwych elektrod otulonych (rutylowych, zasadowych, kwaśnych). Oferowane urządzenie wykonane jest w technologii inwerterowej, wyposażone w cyfrowy wyświetlacz prądu i napięcia spawania.

Urządzenie MIG 315 MMA posiada możliwość regulacji indukcyjność, która optymalizuje charakterystykę dynamiczną łuku w zależności od grubości spawanego materiału. Wartość indukcyjności wpływa na kształt spoiny, jej szerokość, głębokość wtopienia oraz ilość rozprysków.

Źródło prądu zostało zbudowane w oparciu o najnowszą technologie wykorzystującą tranzystory IGBT, co przekłada się na zmniejszenie zakłóceń elektromagnetycznych, małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu oraz wpłynęło znacząco na zmniejszenie zużycie energii. Urządzenie posiada płynną regulacje parametrów spawania, wyposażone jest w przeciążeniowy układ zabezpieczenia termicznego, zapobiegający nadmiernemu przegrzewaniu się. Spawarka wyposażona jest w profesjonalny 4-rolkowy podajnik drutu z gniazdem "euro złącze" co pozwala na podłączenie różnych typów uchwytów spawalniczych oraz wyjście na podgrzewacz gazu.

PARAMETRY SPAWANIA MIG/MAG:
- Prąd spawania MIG/MAG: 50 - 300 [A]
- Napięcie spawania MIG/MAG: 16,5 - 29 [V]

PARAMETRY SPAWANIA MMA:
- Maksymalny prąd spawania MMA: 300 [A]
- Napięcie biegu jałowego: 59 [V]

DANE TECHNICZNE:
- Zasilanie: AC 400 [V], 50/60 [Hz],
- Wymagane zabezpieczenie: 20 [A] klasa C
- Sprawność: 60 [%]
- Maksymalna średnica szpuli drutu: 300 [mm] 
- Średnica drutu: 0,8/1,0/1,2 [mm]
- Klasa ochrony obudowy: IP21S
- Waga: 43 [kg]

ZESTAW ZAWIERA:
- Urządzenie MIG 315 MMA
- Uchwyt MIG/MAG,
- Uchwyt elektrody,
- Uchwyt masy,
- Instrukcję obsługi.