Strona głównaPiły do asfaltu i betonuPIŁA PRZECINARKA DO ASFALTU BETONU HONDA GX160

PIŁA PRZECINARKA DO ASFALTU BETONU HONDA GX160

Netto: 2 064,23 zł
Brutto: 2 539,00 zł

Producent: POWERMAT
Waga:60.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka
Piła do asfaltu i betonu firmy Powermat PM-PDAB-300H przeznaczona jest do cięcia asfaltu i betonu w linii prostej.

Prezentowany model napędzany jest profesjonalnym 4-suwowym silnikiem japońskiej firmy Honda GX160 o mocy 5,5KM.Marka ta znana jest z najwyższej jakości i wytrzymałości swoichproduktów.

Seria silników HONDA GX to najwyższa wytrzymałość i trwałość, a to za sprawą doskonałej jakości materiałów użytych do jego produkcji. Najwyższa moc osiągnięta z pojemności silnika, przy jednoczesnym najniższym poziomie spalania w swojej klasie.

Napęd przekazywany jest za pomocą dwóch pasków klinowych odpornych na przeciążenia występujące pod czas pracy urządzenia.

Konstrukcja piły pozwala na zamontowanie tarczy o średnicy od 300mm do 450mm. Piła posiada osłonę tarczy zabezpieczającą przed kontaktem z tarczą podczas pracy oraz systemem chłodzenia tarczy. Chłodzenie tarczy odbywa się dwustronnie za pomocą wody, zbiornik mieści 12L wody. Osłona wraz ze zbiornikiem wodnym posiada system łatwego demontażu. Dodatkowym atutem jest prowadnica pozwalająca precyzyjnie ustawić linie cięcia oraz kontrolować ją podczas pracy.

Wymiana tarczy jest niezwykle łatwa i prosta, wystarczy uchylić osłonę tarczy oraz przykręcić tarcze. Długość uchwytów jest regulowana, dzięki czemu można ustawić ja według preferencji użytkownika. Z lewej strony piła posiada uchwyt na klucze do wymiany tarczy.

Waga urządzenia to 60kg, przez co zostały zastosowane specjalnie zaprojektowane koła wytrzymujące duże obciążenia.