...jest pusty
RABATY na urządzenia MAGNUM do 20 %
Strona głównaGlebogryzarkiGlebogryzarka spalinowa, kultywator, aerator HIGHER 43cm 79cc silnik LONCIN

Glebogryzarka spalinowa, kultywator, aerator HIGHER 43cm 79cc silnik LONCIN

Netto: 1 219,51 zł
Brutto: 1 500,00 zł
Producent: HIGHER
Waga:39.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

 • Oblicz Ratę BNP Paribas

 • Oblicz ratę w Leaselink.pl

 • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

gwarancja 2 lata

Glebogryzarka spalinowa, kultywator firmy HIGHER 79cc, szerokość noży 43cm silnik LONCIN 

✅ 3-stopniowa regulacja szerokości noży ► 26/37/43cm    ✅ Pojemność silnika ► 79cc   ✅ Prędkość obrotowa ► 117obr/min

 

Glebogryzarka spalinowa HIGHER

 

PARAMETRY TECHNICZNE

 • Kod produktu: HP-32525
 • Producent: HIGHER®
 • Silnik: 4-suwowy OHV LONCIN o pojemności 79CC o mocy 3,0 kM z czujnikiem poziomu oleju
 • Typ silnika: najnowszy ze standardem EURO V
 • Tryb zapłonu: zapłon magnetyczny
 • Rozruch: mechaniczny za pomocą szarpaka
 • Szerokość robocza: 26/37/43cm
 • Maksymalna głębokość robocza: 25cm
 • Biegi: 1 napęd przód
 • Regulowany  uchwyt: pion - poziom
 • Prędkość obrotów zębów do przodu: 117 obr/min.
 • Waga: 35 kg
 • Przekładnia: łańcuchowa
 • Noże bronujące: dzielone / ze stali hartowanej
 • Zbiornik paliwa: 3,7L
 • Koło transportowe: TAK
 • Część spulchniająca: 24 noże bronujące na 6 gniazdach
 • Osłony noży: TAK / stalowe - regulowane
 • Znak bezpieczeństwa: CE
 • Instrukcja obsługi i użytkowania: TAK

 

 

KULTYWATOR SPALINOWY HIGHER HP-32525 - POTĘŻNA I MOCNA KONSTRUKCJA

Glebogryzarka spalinowa HP-32525 marki HIGHER to idealne urządzenie przeznaczone do spulchniania, odchwaszczania i napowietrzania gleby. W bardzo szybkim czasie wzruszy glebę, nie pozostawiając żadnych szczelin powietrznych. Glebogryzarka doskonale poradzi sobie w pracy nawet z bardzo zbitą i gliniastą ziemią. Dzięki tej maszynie zaoszczędzisz cenny czas potrzebny na przygotowanie gleby pod ogród bądź trawnik. Kultywarot HIGHER wyposażony jest w znany i ceniony oryginalny silnik spalinowy LONCIN o pojemności 79CC i mocy 3,0 kM. Ten model silnika i moc jest dobrana optymalnie dla tej maszyny dla zapewnienia największej mocy i żywotności urządzenia. Aby siła była przekazywana na noże tnące bez żadnej straty zastosowano napęd łańcuchowy, czyli najlepsze możliwe rozwiązanie. Stosowanie w urządzeniach tego typu silników o mocy powyżej 3,0 kM jest nieracjonalne z punktu widzenia żywotności maszyny albo zwykłym oszustwem sprzedawców (zawyżanie mocy), mające miejsce najczęściej przy nieznanych markach silników spalinowych.

Dzięki możliwości regulacji szerokości spulchniania mamy do wyboru 3 możliwości: 26cm / 37cm / 43cm. Głębokość robocza urządzenia pozwala na dotarcie do ok 25cm w głąb gleby. Korzystanie z tego modelu jest łatwiejsze, ponieważ użytkownik ma do dyspozycji napęd przedni co ułatwia prowadzenie maszyny. Waga urządzenia wynosi 35 kg więc do łatwego transportowania służy dodatkowo koło transportowe. Dla ułatwienia i ergonomii pracy urządzenie wyposażone jest w płynną regulację wysokości rączek oraz sterowanie gazem zaraz przy uchwycie.

  

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY GLEBOGRYZARKI HIGHER

⭐ Najlepszy markowy silnik marki LONCIN o pojemności 79CC i dobranej mocy optymalnej 3,0 KM

⭐ 24  stalowe hartowane noże umieszczone na 6 gniazdach

⭐ Możliwość regulacji szerokości spulchniania: 26cm / 37cm / 43cm

⭐ Przekłądnia łańcuchowa dla napędu noży tnących o największej trwałości i wytrzymałości

⭐ Wysoka jakość wykonania wszystkich elementów i podzespołów urządzenia

⭐ Gwarancja 2 lata

 

SCHEMAT BUDOWY URZĄDZENIA

Glebogryzarka spalinowa HIGHER

1. Wysokiej klasy 4-suwowy silnik spalinowy cenionej marki LONCIN o pojemności 79cm3 i mocy 3,0 KM.

2. Masywne noże z hartowanej stali dla najwyższej wytrzymałości.

3. Zbiornik paliwa o pojemniści 3,7L umożliwiający wielogodzinną pracę bez konieczności ciągłego uzupełniania.

4. Manetka regulacji gazu ergonomicznie umieszczona przy rączce urządzenia

5. Wyłącznik bezpieczeństwa umieszczony w łatwo dostępnym miejscu - bezpośrednio przy uchwycie. Umożliwia szybkie wyłączenie urządzenia w razie jakichkolwiek problemów.

6. Dwie ergonomiczne rączki z regulacją wysokości umożliwiającą znalezienie odpowiedniej i wygodnej pozycji pracy. Regulacja wysokości pozwala na dostosowanie  wysokości uchwytu do wzrostu użytkownika.

7. Uchwyty z antypoślizgowymi nakładkami z wysokogatunkowego elastomeru odpornego na warunki asmosferyczne. Zapewniają pewny, wygodny i stabilny uchwyt podczas wielogodzinnych prac w terenie.

8. Wygodne koło z tworzywa sztucznego zapewniające komfort podczas przemieszczania i transportu urządzenia.

 

Glebogryzarka spalinowa HIGHER zamieni Twój ogród w prawdziwy raj!

Glebogryzarka to niezbędne narzędzie pomagające zadbać o porządek w ogrodzie. Nie tylko spulchni i tym samym użyźni glebę pod uprawę warzyw, ale także przygotuje i odchwaści teren pod trawnik. Wybierz taką, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania – wybierz HIGHER. Glebogryzarka spalinowa HIGHER z zestawem aż 16 masywnych noży tnących rozstawionych na komfortową szerokość 430mm, to uniwersalne i przede wszystkim zwrotne narzędzie, które pomoże zadbać od rozwój Twoich przyszłych roślin. Szybko doprowadzisz do porządku ubitą ziemię, rozdrobnisz wszelkie grudki i wytyczysz grządki. To urządzenie po prostu odmieni jakość Twojego życia. Od teraz prace w ogrodzie nie będą się wiązały z wycieńczającymi czynnościami wykonywanymi z użyciem tradycyjnego szpadla.

Glebogryzarka spalinowa HIGHER 43cm

 

4-suwowy silnik LONCIN wygrywa nawet w najtrudniejszym terenie!

Jeżeli silnik jest sercem glebogryzarki, to nasza ma je jak dzwon. Glebogryzarka spalinowa HIGHER została wyposażona w wysoce wydajny 4-suwowy silnik doskonałej marki LONCIL o pojemności 79cm3, który potrafi wygenerować zawrotną moc 3,5KM! Dzięki niemu pracujesz długo i wydajnie nawet w twardym i ubitym terenie. Porównując inne tego typu glebogryzarki dostępne na rynku od razu zauważysz, że tylko glebogryzarka spalinowa HIGHER charakteryzuje się tak dużą mocą. Dzięki podręcznemu umieszczeniu wyłącznika bezpieczeństwa oraz manetki gazu rozpoczynasz i kończysz pracę szybko, bezpiecznie i bezproblemowo. Solidny silnik i przemyślana konstrukcja przekładają się na wygodę w użytkowaniu – nie męcz się, odpalaj swoją glebogryzarkę już za pierwszym pociągnięciem!

Glebogryzarka spalinowa HIGHER

 

Sześć zestawów noży umożliwia pracę na trzech różnych szerokościach

Glebogryzarka spalinowa HIGHER została wyposażona w aż sześć zestawów noży, na które składa się 16 masywnych i wytrzymałych ostrzy tnących zamocowanych na 4 gniazdach. Umożliwia to dowolną konfigurację, dzięki której możliwe jest uzyskanie trzech szerokości spulchniania: 260mm, 370mm, 430mm oraz głębokości aż 200mm. Dostosuj szerokość roboczą do swoich indywidualnych potrzeb. Uniwersalny charakter tego urządzenia polega przede wszystkim na tym, że możesz go używać w dowolnym – węższym lub szerszym – terenie. Doskonale się sprawdzi podczas różnego rodzaju prac wykonywanych w ogrodzie i wokół domu zarówno wiosną, jak i na jesień, kiedy trzeba przygotować teren do nadejścia zimy. Wszystkie noże wyprofilowane są w taki sposób, aby przy użyciu jak najmniejszej siły były w stanie spenetrować najbardziej nawet ubity teren nie ulegając przy tym uszkodzeniu – zęby obracają się do przodu z prędkością 157obr/min.

 

 

Mocna i solidna konstrukcja na lata 

Glebogryzarka spalinowa HIGHER została skomponowana wyłącznie z najwyższej jakości części i podzespołów. Poczynając od wysokiej klasy wydajnego silnika spalinowego, kończąc na wytrzymałych stalowych ostrzach. Całość jest osadzona na solidnej stalowej konstrukcji malowanej proszkowo na kolor czarny. Malowanie proszkowe zabezpiecza glebogryzarkę przed szkodliwym wpływem naturalnie występującej w glebie wilgoci. Dzięki ekstremalnie wytrzymałej konstrukcji masz pewność, że nie jest to urządzenie jednosezonowe – odpowiednio przechowywane będzie służyło Tobie i Twoim roślinom przez wiele lat.

Glebogryzarka spalinowa HIGEHR

 

Przemyślana i ergonomiczna konstrukcja dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa 

Regulowana wysokość robocza, ergonomiczne uchwyty, koło z tworzywa sztucznego umożliwiające łatwy i wygodny transport urządzenia, to wszystko co sprawia, że użytkowanie glebogryzarki spalinowej HIGHER to czysta przyjemność. Ergonomiczne rączki z tworzywa sztucznego zapewniają pewny uchwyt nawet w trudnych warunkach. Nie musisz się obawiać, że wyślizgną Ci się z dłoni podczas pracy. Regulowana wysokość wpływa bezpośrednio na komfort użytkownika. Źle dostosowana wysokość uchwytów może doprowadzić do bólów pleców lub poważnych chorób kręgosłupa. Dodatkowo zamontowane u podwozia koło pozwala na łatwy transport maszyny, która ze względu na wysokiej jakości, mocne i solidne podzespoły waży 31,50kg. Glebogryzarka spalinowa HIGHER jest skonstruowana w taki sposób, aby wyeliminować możliwość wystąpienia jakichkolwiek niebezpiecznych dla zdrowia użytkownika sytuacji.

Glebogryzarka spalinowa HIGHER

 

Glebogryzarka spalinowa HIGHER to gwarancja jakości nie tylko na papierze

Glebogryzarka spalinowa HIGHER jest objęta 2 letnią gwarancją producenta, czyli naszą! Nie musisz się martwić, że na rozpatrzenie ewentualnych reklamacji będziesz musiał czekać w nieskończoność. Takie sprawy załatwiamy od ręki, ale prawdopodobnie nigdy się o tym nie przekonasz, bo jak dotąd, nie spotkaliśmy się z większymi zastrzeżeniami ze strony klienta. Niemniej jednak jesteśmy na nie przygotowani. 

 

Wykup dla siebie rozszerzoną gwarancję DOOR TO DOOR

Bezpieczeństwo i wygoda przez cały okres trwania gwarancji!

Wykupując usługę dodatkową DOOR TO DOOR masz pewność, że przy jakiejkolwiek awarii urządzenia, to MY zadbamy o to aby odebrać od Ciebie sprzęt, dostarczymy go do naszego serwisu i po naprawie odeślemy bezpośrednio pod Twój adres!

Wszystko po to abyś nie musiał się o nic martwić! Pomyśl o swoim komforcie i wygodzie!

Dodatkowa usługa dotyczy wszystkich urządzeń firmy HIGHER i obejmuje cały okres trwania gwarancji!

 • Obowiązuje przez cały okres trwania gwarancji
 • Bezpieczeństwo i wygoda
 • Odbiór i dostawa po stronie HIGHER
Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

ZarzÄ…dzaj cookies

Niezbędne pliki cookie
Korzystanie przez nas z niezbędnych plików cookie jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pliki te są instalowane w szczególności na potrzeby zapamiętywania sesji logowania lub wypełniania formularzy, a także w celach związanych ustawieniem opcji prywatności.
Analityczne pliki cookie
Analityczne pliki cookie umożliwiają sprawdzenie liczby wizyt i źródeł ruchu w naszym serwisie. Pomagają nam ustalić, które strony są bardziej, a które mniej popularne, i zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po stronie. Dzięki temu możemy badać statystki i poprawiać wydajność naszej witryny. Informacje zbierane przez te pliki cookie są agregowane, nie mają więc na celu ustalenia Twojej tożsamości. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę internetową.
Funkcjonalne pliki cookie
Funkcjonalne pliki cookie zapamiętują i dostosowują stronę do Twoich wyborów, np. preferencji językowych. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała o niezbędnych i funkcjonalnych plikach cookie, jednak spowoduje to, że niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo.
Reklamowe pliki cookie
Reklamowe pliki cookie pozwalają na dopasowanie wyświetlanych treści reklamowych do Twoich zainteresowań, nie tylko na naszej witrynie, ale też poza nią. Mogą być instalowane przez partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na podstawie informacji z tych plików cookie i aktywności w innych serwisach jest budowany Twój profil zainteresowań. Reklamowe cookies nie przechowują bezpośrednio Twoich danych osobowych, ale identyfikują Twoją przeglądarkę internetową i sprzęt. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, dalej będziemy mogli wyświetlać Ci reklamy, jednak nie będą one dopasowane do Twoich preferencji. Zobacz jak Google używa tych danych. Możesz zrezygnować ze wszystkich spersonalizowanych reklam w ustawieniach reklam, lub z wybranych firm na stronie www.aboutads.info.
Powered by eBiznes.pl