...jest pusty
RABATY na urządzenia MAGNUM do 20 %
Strona głównaAGREGATY PRĄDOTWÓRCZEAgregat prądotwórczy Pramac P2200i Inwerter

Agregat prądotwórczy Pramac P2200i Inwerter

Netto: 1 840,00 zł
Brutto: 2 263,20 zł
Producent: PRAMAC
Waga:20.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

gwarancja 2 lata - wysyłka - hurtownia

Nowy P2200i został zaprojektowany z myślą o najtrudniejszych profesjonalnych zastosowaniach i środowiskach. Opatentowane projekty Pramac i najnowocześniejsza produkcja zapewniają długotrwałą niezawodność, wysoką wydajność energetyczną, zaawansowaną ergonomię i niezrównany komfort akustyczny.

Opatentowana przez Pramac technologia TruePower™ zapewnia czystą moc, doskonale dopasowaną do wrażliwych podzespółów elektronicznych. Elektroniczna regulacja obrotów silnika w celu dokładnego dopasowania do rzeczywistego obciążenia silnika, oszczędza paliwo, poprawia komfort akustyczny i chroni środowisko, zapewniając niskie emisje w granicach wyznaczonych przez najsurowsze krajowe i międzynarodowe normy i przepisy. Dla maksymalnej elastyczności panel sterowania urządzenia posiada dwa zintegrowane porty USB, jedno gniazdo 12 V DC i jedno gniazdo 230 V, 50 Hz, 16 A Schuko.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć jego elastyczność, nowy P2200i jest w pełni kompatybilny z zestawem Pramac Parallel* (sprzedawanym oddzielnie), dzięki specjalnym gniazdom zamontowanym na panelu sterowania. Podłączając dwa P2200i do jednego zestawu równoległego, klienci mogą spełnić wyższe wymagania dotyczące mocy wyjściowej, zasilając jednocześnie wiele urządzeń (o łącznej mocy wyjściowej nawet dwukrotnie większej niż znamionowa moc wyjściowa każdego pojedynczego P2200i).

Wytrzymała i kompaktowa obudowa P2200i, łatwa przenośność i czas pracy do 4,5 godziny. (przy 75% mocy) sprawiają, że jest to idealny agregat do szerokiego zakresu, wśród najbardziej wymagających zastosowań profesjonalnych i rekreacyjnych.

Moc jednofazowa

Moc maksymalna ESP kW 2.10
Moc COP kW 1.90
Napięcie V 230
Częstotliwość Hz 50
Współczynnik mocy cos ϕ 1
Definicje (Według standardu ISO8528)

ESP – Moc maksymalna: Definiowana jest jako maksymalna moc jaką agregat prądotwórczy jest w stanie dostarczyć w przypadku awarii zasilania sieciowego w określonych warunkach pracy przez maksymalnie 200 godzin w ciągu roku oraz przy zachowaniu okresów serwisowych zalecanych przez producenta. Dopuszczalna średnia moc wyjściowa w ciągu 24 godzin pracy nie przekracza 70% ESP.

COP – Moc ciągła: Definiuje się ją jako maksymalną moc, którą zespół prądotwórczy jest w stanie dostarczać w sposób ciągły przez nieograniczoną liczbę godzin, z przerwami konserwacyjnymi i procedurami przeprowadzanymi zgodnie z zaleceniami producentów.

Dane silnika

Type DH100I
Pojemność cm³ 98
Cylindrów 1
Paliwo Benzyna
Zasilanie Wolnossący
System chłodzenia silnika Powietrze
System rozruchu Ręczny
Moc

Zużycie paliwa przy 75% obciążenia l/h 1
Pojemność zbiornika paliwa l 4.5
Czas pracy przy 75% mocy COP h 4.
Poziom hałasu
Gwarantowany poziom hałasu (LWA) dB(A) 94
Poziom ciśnienia akustycznego z 7 m dB(A) 66