...jest pusty
RABATY na urządzenia MAGNUM do 20 %
Strona głównaAGREGATY PRĄDOTWÓRCZEAGREGAT PRĄDOTWÓRCZY 2,8 KW EM2800 AVR PRAMAC

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY 2,8 KW EM2800 AVR PRAMAC

Netto: 5 280,01 zł
Brutto: 6 494,41 zł
Producent: PRAMAC
Waga:40.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

GWARANCJA 2 LATA 

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY PRAMAC 2,8KW  EM2800

Model: EM 2800

Przedmiotem aukcji jest agregat prądotwórczy 1-fazowy EM 2800 marki PRAMAC. Generator jest urządzeniem dysponującym dużą mocą połączoną z wysoką jakością wykonania. Agregat został wykonany z bardzo solidnych materiałów, pozwalających mu na długoletnią pracę. Jest to wydajne i niezawodne źródło prądu o napięciu 230 V (2 gniazda). Moc agregatu na poziomie 2,8 kW sprawiają, że może być stosowany w wielu dziedzinach przemysłu, w budownictwie oraz na działkach i w ogrodach do prac z elektronarzędziami.

Seria Powermate EM oferuje pełną gamę agregatów gwarantujących najlepsze zasilanie dla odbiorników domowych oraz elektronarzędzi. To mocne i kompaktowe agregaty wyposażone w panel kontrolny, spory zbiornik paliwa oraz trwały silnik.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY GENERATOR PRĄDU ZASILANIE

Firma PRAMAC swój początek datuje na 1966 rok, kiedy to zaczęła wytwarzać i sprzedawać produkty z zakresu urządzeń mocy i techniki magazynowej. Główna siedziba firmy mieści się w prowincji Siena we Włoszech. Przez lata PRAMAC rozwijał swoje zdolności projektowe, produkcyjne i montażowe w zakresie pełnej gamy produktów. Dzięki temu, w chwili obecnej, oprócz urządzeń standardowych, Pramac jest również w stanie dostarczyć urządzenia zindywidualizowane, dostosowane do konkretnych wymagań klienta.

PRAMAC oferuje rozwiązania dla każdego rodzaju zastosowań - od przenośnych agregatów prądotwórczych wykorzystywanych głownie do celów budowlanych do agregatów stacjonarnych wykorzystywanych do przemysłowego zaopatrzenia w energię elektryczną, od agregatów przeznaczonych do podłączenia jako awaryjne źródło zasilania po urządzenia przeznaczone do pracy ciągłej. W ofercie znajduje się szeroka gama agregatów zasilanych gazem, możliwe jest także dostarczenie urządzenia, w których źródło zasilania stanowi etanol lub biodiesel.

Zindywidualizowane rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta stanowią kluczowy obszar działalności firmy. Agregaty PRAMAC można spotkać pod wieloma innymi markami, dla których są wytwarzane. W generatorach oprócz silników PRAMAC stosuje sie silniki IVECO, VOLVO, DOSAN czy PERKINS.

PRAMAC dostarcza urządzenia do produkcji energii dbając o innowacje, co czyni go liderem na rynku energetycznym.

PRAMAC oferuje urządzenia prądotwórcze dostosowane do potrzeb przemysłowych, jak również dla amatorów - do lżejszych zastosowań, na biwak czy działkę.

Generatory SERII POWERMATE to nieskrępowane źródło zasilania odpowiednie dla majsterkowiczów, na biwak, działkę czy też dozasilania odbiorników domowych.

Wszystkie generatory POWERMATE są wyposażone w AVR (automatyczną regulację napięcia). To urządzenie elektronicznie reguluje napięcie, przynosząc znaczne korzyści w zmniejszaniu ryzyka uszkodzenia urządzeń zaawansowanych technologicznie.

Agregaty PRAMAC charakteryzują się niską masą, dzięki zastosowaniu ultralekkich materiałów i zwartą nowoczesną budową.

Silnik OHV

Jednostka napędowa to silnik benzynowy jednocylindrowy OHV, chłodzony powietrzem – taka konfiguracja pozwala na ekonomiczną i bezawaryjną eksploatację przez długi okres czasu bez potrzeby remontu.

Zbiornik o pojemności 3,6 litrów korkiem, umieszczony w górnej części kadłuba w optymalnej pozycji do tankowania

Agregat posiada czujnik braku oleju. System OIL GUARD wyłączy generator gdy tylko poziom oleju zbliży się do wartości alarmowej.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY GENERATOR PRĄDU ZASILANIE Liczba gniazd 1-fazowych 2

Wyposażenie

Agregat został wyposażony w gniazda

  • 2x SCHUKO 230V 16A IP44

Wyłączenie przy niskim poziomie oleju automatycznie chroni silnik przed uszkodzeniem.

Agregat posiada rozruch ręczny.

Stabilizacja napięcia AVR

Elektroniczna stabilizacja napięcia AVR pozwala zasilać wrażliwe urządzenia elektroniczne, dzięki czemu generator doskonale sprawdzi się jako awaryjne źródło zasilania.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY GENERATOR PRĄDU ZASILANIE Rozruch ręczny


Metalowa rama
 chroni elementy mechaniczne przed przypadkowymi uderzeniami. W agregacie zamontowano duże koła, które ułatwiają transport.

AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY GENERATOR PRĄDU ZASILANIE Silnik 4-suwowyDANE TECHNICZNE:

Moc maksymalna LTP 2.8kW

Moc ciągła COP 2.5kW

Napięcie 230V

Częstotliwość 50Hz

Paliwo Benzyna

System rozruchu Ręczny

Pojemność zbiornika paliwa 3,6l

Zużycie paliwa @ 75% PRP 1,2l/h

Czas pracy przy @ 75% PRP 2.9h

Długość (L) 644mm

Szerokość (W) 545mm

Wysokość (H) 514mm

Waga (suchy) 40kg

Gwarantowany poziom dźwięku (LWA): 96dB(A)

Poziom ciśnienia akustycznego przy 7m (dB(A)): 68