Menu
SPAW
Strona głównaZgrzewarki mobilne (Spotter) do KAROSERII
Szybki kontakt

elektrospaw2@wp.pl

KONTAKT TEL.

158681604     
667563781   
693418899

RATY TEL:

tel. 695009007
RABATY na urządzenia MAGNUM do 20 %
Tłumacz Google
kanał youtube
kanał youtube

Zgrzewarki mobilne (Spotter) do KAROSERII

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Cena
Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.

Oferujemy:

najtaniej

Spottery blacharskie, często nazywane też zgrzewarkami, to sprzęty znajdujące zastosowanie przede wszystkim w warsztatach blacharsko-lakierniczych. Dają one możliwość szybkiej naprawy samochodowej karoserii, np. drzwi, maski czy dachu. Tego typu urządzenie powinno znaleźć się w każdym warsztacie, gdyż ułatwia pracę i pozwala uniknąć przegrzania blachy, a także jej termicznego odkształcenia. Zastanawiasz się, jaki spotter wybrać? Nasi specjaliści pomogą Ci w zakupie właściwego sprzętu.

W sklepie znajdziesz spottery zgrzewarki wyróżniające się solidnością, łatwą obsługą i praktycznością. To urządzenia popularnych i cenionych przez kupujących marek takich jak: Weldman, Ideal, Telwin czy Magnum. Różnią się one zasilaniem, maksymalnym prądem zgrzewania i mocą, dlatego każdy może znaleźć sprzęt dostosowany do własnych potrzeb. Oferujemy spottery zgrzewarki w wersji standardowej, z podstawowym wyposażeniem, a także modele w wersji MAXI, mające w komplecie dodatkowe elementy, takie jak elektroda do drutu falistego czy akcesoria do przygrzewania. Co więcej, niektóre sprzęty są umieszczone na specjalnym wózku z półkami, który ułatwia utrzymanie porządku w warsztacie oraz przemieszczanie się z pełnym wyposażeniem z miejsca na miejsce.

Zgrzewarka inwertorowa, czy zgrzewarka transformatorowa?

Zanim zdecydujesz, czy Twoim potrzebom bardziej odpowiada zgrzewarka inwertorowa, czy zgrzewarka transformatorowa, warto jest pochylić się nad samym zagadnieniem zgrzewania. Krótko mówiąc jest to określona metoda na spajanie różnego rodzaju powierzchni stworzonych z tworzyw sztucznych lub metalu. Główną zasadą zgrzewania jest rozgrzanie wspomnianych powierzchni, aż do uzyskania odpowiedniej temperatury i elastyczności materiału, a następnie mocnym ich dociśnięciu. Po ostygnięciu materiały będą mocno zespolone, a sam ślad zgrzewania będzie ledwo widoczny (jako że rozgrzewane są jedynie niewielkie powierzchnie przy krańcach danego materiału).

Zgrzewarka inwertorowa – poznaj naszą ofertę

Wśród naszych zgrzewarek inwertorowych znajdziesz produkty firm Telwin i Weldman. Obaj producenci znani są z wytwarzania narzędzi o najwyższej jakości. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszymi zgrzewarkami inwertorowymi – oferujemy niewielkie zgrzewarki do użytku osobistego, większe, które sprawdzą się na przykład w zakładzie samochodowym, a nawet duże, przemysłowe zgrzewarki. Wybór należy do Ciebie!

Zgrzewarka transformatorowa – wybierz swoją opcję

W Delta – Technika mamy do zaoferowania zgrzewarki transformatorowe wyżej wspomnianej firmy Weldman. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią mieć pewność, że otrzymują to, co najlepsze. Odwiedź dział „zgrzewarki i wybierz potrzebny Ci sprzęt. Do zobaczenia w punkcie sprzedaży!

Zgrzewarki mobilne (Spotter) do KAROSERII
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Akceptuję